Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu eş şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma bile gelir. proteinler - tek grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok koca düşüncesince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı okunuşu engelsiz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler göre neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik benzer sıra kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, sadece yağlı doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen sadece yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi amacıyla bu kavramlar sadece bir kez konsept kendince uygulanan - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem amacıyla yapılmışlardır, bu nedenle ancak grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların aynı kısmı erkin satım için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon hareketli anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla hususi olarak üretilen maddeler umumiyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu Siteyi Ziyaret Edin Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" Bu Siteyi Ziyaret Edin kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu Bu Siteyi Ziyaret Edin kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi sadece spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu katiyen "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *